Місто для людей (myroslav_if) wrote,
Місто для людей
myroslav_if

  • Mood:

Візуалізація проекту "Велодоріжка на набережній" ( 1 частина )

Ну що ж, шановні друзі. Прийшов час поговорити про майбутню велодоріжку на набережній Стефаника, передумови її будівництва, технічні характеристики та супутню інфраструктуру.
Нагадаємо, що ідея облаштування велодоріжки вздовж Бистриці виникла в головах наших активістів задовго до початку капітального ремонту вулиці. Обговорення концепції почалося ще минулої весни, а перші схеми та візуалізації з’явилися наприкінці літа 2014 року.

Але найважливіші зрушення відбулися взимку. Вірите чи ні, але на нас, в буквальному розумінні цього слова, вийшли представники субпідрядника (фірми «ПБС»), які проявили непідробний інтерес і попросили допомогти їм з велодоріжкою. З цього моменту все змінилося. Якщо раніше ми билися головою об стіну, доводячи в різних установах необхідність облаштування велоінфраструктури, то тепер перед нами були відкриті усі двері. Почався конструктивний діалог з представниками ДАІ, обласного УКБ та іншими органами влади. Якщо раніше вони шукали причини, по яких велодоріжку неможливо було облаштувати на набережній, то тепер всі знаходили можливості, аби реалізувати цей проект. Трохи згодом ми напишемо про всі ці перипетії.

На даний час, результатом нашої кількамісячної праці є готова концепція велодоріжки, повноцінна її візуалізація та розроблена проектно-кошторисна документація.
Тут слід зазначити, що візуалка, яку ми Вам сьогодні хочемо презентувати – розроблена активістами громадської організації «Вело-Франківськ». А от над проектом ночами сидів наш друг, архітектор Андрій Коман, який проробив титанічну роботу, результати якої заслуговують окремого посту. Тому найближчим часом очікуйте інтерв’ю з Андрієм, ознайомлення з його проектними пропозиціями, організацією дорожнього руху і, звісно ж, проектом велодоріжки.А зараз до Вашої уваги, власне, самі візуалізації. Пропонуємо уявно прокататися від кільця на вул. Мазепи до пасічнянського мосту на вул. Галицькій.

[Натисни, щоб проїхатись по велодоріжці]


Tags: velo-if, Івано-Франківськ, Вело-Франківськ, Велодоріжка, Набережна
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments